Kontakt

Dette er FotoCare.

fotocare-kundemottak-3

Er det en spesifikk kompetanse du er ute etter, så finner du ut hva vi kan hjelpe deg med på denne siden. Nedenfor finner du en oversikt over våre ansatte.

Telefon/epost
Hovednummer: 97 01 55 00
Epost: verksted@fotocare.no

Besøksadresse
FotoCare
Drammensveien 130 Bygg C19
0277 Oslo

Kontaktskjema

fotocare-vegard fotocare-harald fotocare-tom
Vegard Kvamme
Daglig leder
Epost: vegard@fotocare.no
Tlf: 91 87 54 88


Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS / NPS Service

Harald Tvedten
Servicekordinator
Epost: harald@fotocare.no
Tlf: 95 17 69 32
Tom Løkken
Servicemedarbeider
Epost: tom@fotocare.no
Tlf: 47 61 66 71
fotocare-ulf fotocare-pal fotocare-frank
Ulf Bjerkelund
Tekniker
Epost: ulf@fotocare.no
Tlf: 47 61 68 32


Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS / NPS Service

Pål Storfold
Tekniker
Epost: paal@fotocare.no
Tlf: 48 20 41 08


Nikon, Canon, skannere, rens alle merker, CPS / NPS Service

Frank Nicolaisen
Tekniker
Epost: frank@fotocare.no
Tlf: 47 61 68 27


Canon, video, rens alle merker, CPS service

fotocare-arild fotocare-bjorn
Arild Johansen
Tekniker
Epost: arild@fotocare.no
Tlf: 95 85 78 85


Canon, Nikon, Fujinon, Canon broadcast, rens alle merker, CPS / NPS Service

Magnus Hansen
Tekniker
Epost:magnus@fotocare.no
Tlf: 46 95 58 18


Under opplæring

Bjørn Myhre
Tekniker
Epost: bjorn@fotocare.no
Tlf: 95 16 47 37


Canon printer, Profoto, Broncolor,Flextight, Lastolite, Visatec, Elinchrom