Kontakt

Dette er FotoCare.

fotocare-kundemottak-3

Er det en spesifikk kompetanse du er ute etter, så finner du ut hva vi kan hjelpe deg med på denne siden. Nedenfor finner du en oversikt over våre ansatte.

PS. Vi har 3 parkeringsplasser rett utenfor vår inngangsdør som kan benyttes ved levering av reparasjoner.

Telefon/epost
Hovednummer: 97 01 55 00
Epost: verksted@fotocare.no

Besøksadresse
FotoCare
Drammensveien 130 Bygg C19
0277 Oslo

Kontaktskjema

fotocare-vegard fotocare-harald fotocare-tom
Vegard Kvamme
Daglig leder
Epost: vegard@fotocare.no
Tlf: 91 87 54 88


Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS / NPS / SIPS Service

Harald Tvedten
Servicekordinator
Epost: harald@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00
Tom Løkken
Servicemedarbeider
Epost: tom@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00
fotocare-ulf fotocare-frank
Ulf Bjerkelund
Tekniker
Epost: ulf@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS / NPS/ SIPS Service

Philipp Berndt
Tekniker
Epost: philipp@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Nikon, Canon, rens alle merker, CPS / NPS / SIPS Service

Frank Nicolaisen
Tekniker
Epost: frank@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Canon, video, Leica rens alle merker, CPS service

fotocare-arild fotocare-bjorn
Arild Johansen
Tekniker
Epost: arild@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Canon, Nikon, Fujinon, Canon broadcast, rens alle merker, CPS / NPS /SIPS Service

Magnus Hansen
Tekniker
Epost:magnus@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Canon, spesialfelt objektiver, kabler

Bjørn Myhre
Tekniker
Epost: bjorn@fotocare.no
Tlf: 97 01 55 00


Canon printer, Profoto, Broncolor,Flextight, Lastolite, Visatec, Elinchrom