Ansatte

Vegard Kvamme
Daglig leder

vegard@fotocare.no

Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS/NPS/SIPS Service
Harald Tvedten
Servicekoordinator

harald@fotocare.no

Tom Løkken
Servicemedarbeider

tom@fotocare.no

Ulf Bjerkelund
Tekniker

ulf@fotocare.no

Nikon, Canon, PocketWizard, rens alle merker, CPS/NPS/SIPS Service
Philipp Berndt
Tekniker

philipp@fotocare.no

Nikon, Canon, Blueshape rens alle merker, CPS/NPS/SIPS Service
Frank Nicolaisen
Tekniker

frank@fotocare.no

Canon, video, Leica rens alle merker, CPS service
Arild Johansen
Tekniker

arild@fotocare.no

Canon, Nikon, Fujinon, Canon broadcast, rens alle merker, CPS/NPS/SIPS Service
Magnus Hansen
Tekniker

magnus@fotocare.no

Canon, spesialfelt objektiver, kabler
Bjørn Myhre
Tekniker

bjorn@fotocare.no

Canon printer, Profoto, Broncolor, Flextight, Lastolite, Visatec, Elinchrom